Perseusz tele 390/60
  • Perseusz tele 390/60

Perseus Tele 390/60

165,00 zł
Brutto

Wędka Perseus 390/60 służy dopołowu na koszyk jak i cięzarek z gruntu.Uzywana może być także do połowu na żywca na spławik.

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Wędki Perseus - teleskopowe. Klasyczne wędziska teleskopowe z przelotkami od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wygodne w transporcie, niezawodne w różnych warunkach łowienia, na trwałe zdobyły­ miejsce w pokrowcu z wędkami wielu wędkarzy.

Seria Perseus Tele

Seria wędzisk węglowych, solidna konstrukcja blanków z wykorzystaniem czystego grafitu C24T. Niezawodne przelotki klasy SIC-TS umożliwiające wygodne łowienie na żyłki i plecionki. Wzornictwo spinningów inspirowane współczesnymi trendami na rynku amerykańskim, z wykorzystaniem dzielonych rękojeści i niestandardowych rozwiązań uchwytów do kołowrotka. Przy pracach nad serią PERSEUS szczególną uwagę zwracaliśmy na atrakcyjny design i różne drobne detale nadające wędziskom indywidualny charakter.

Polecamy wszystkim tym wędkarzom, dla których poza użytkowymi parametrami istotne znaczenie ma wygląd i estetyka wędek. W ofercie szeroka gama spinningów, muchówki, karpiówki, feedery, wędki teleskopowe, wędki morskie pilk oraz baty i bolonki.

Opis

Długość
390 cm

2 innych produktów w tej samej kategorii: